AC Elektro Technology Sp. z o.o

O nas

AC Elektro Technology Sp. z o.o. działa na bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia. Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym szeroko rozbudowany zasięg infrastruktury, działając głównie na rynku morskim zarówno w Polsce jak i za granicą.

Głównym celem AC Elektro Technology Sp. z o.o. jest stawianie czoła wymaganiom klientów i ciągły wzrost ich satysfakcji. Dbamy zarówno o wzrost jakości produkcji, jak i wizerunek firmy. Z dużym zaangażowaniem realizujemy podjęte działania, dowodem na to jest wiele projektów zakończonych sukcesem. Jakość naszych usług oceniana przez organizacje Polski Rejestr Statków, gwarantuje właściwą realizację zleceń pod względem wszelkiego zakresu oraz złożoności.

Cenimy rzetelną i uczciwą współpracę. Dysponujemy zarówno doświadczonym, jaki i wykwalifikowanym personelem,
który gotowy jest sprostać nawet najtrudniejszym i wysoko zaawansowanym zleceniom. Stawiamy na naszych lojalnych pracowników,
którzy stanowią fundamentalną podstawę oraz siłę firmy. Z biegiem czasu poszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług celem zaspokojenia oczekiwań naszych Klientów. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, budowaniem rozdzielnic, jak i montażem instalacji elektrycznych na całym świecie.